Dobry Psi Behawiorysta Leszno – terapia behawioralna w Lesznie

Behawiorysta zwierzęcy pomoże Ci wyszkolić Twojego psa.

pies behawiorysta leszno wielkopolskaMożesz przyjść na szkolenie ze swoim psem nawet gdy ma on 8 lat – tak naprawdę psa w każdym wieku można uczyć nowych lepszych zachowań, takich zachowań które my ludzie uznajemy za bardziej odpowiednie w danej sytuacji. To tylko taki stary przesąd, że psa starszego psa nie można nauczyć nowych rzeczy. Da się je wyszkolić, tylko czasami pies ma mocno utrwalone stare złe zachowanie i dlatego przez kilka tygodni jest ciężko tak zupełnie wyeliminować to stare zachowanie.

  • Szkolenie psa mające na celu wyeliminowanie kłopotliwego zachowania psa które aktualnie występuje i zastąpienie go innym nowym lepszym zachowaniem – czyli mówisz co Ci się w zachowaniu psa nie podoba i uczysz go potem z pomocą trenera innego zachowania zastępczego.
  • Psy można szkolić w młodym wieku – gdy mają nawet 2-3miesiące aby uniknąć poważniejszych problemów w przyszłości – jednak tak naprawdę można szkolić psy nawet kilku-letnie – także nie załamuj się, jeśli pies źle się zachowuje to nie czekaj aż będzie gorzej tylko czym prędzej zapisz się na wizytę do behawiorysty zoopsychologa.

Zwykle behawiorysta psi spotyka się z tzw. „trudnymi przypadkami” czyli z psami które mają za sobą historię związaną z bardzo złym zachowaniem. Behawiorystyka psów to nauka obszerna, obejmująca wielorakie aspekty psiej psychologii i psich zachowań. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie, aby zgłosić się na szkolenie z psem który dopiero co zaczął rozrabiać i chcesz go trochę podszkolić aby uniknąć przyszłych problemów.

Rolą psiego behawiorysty jest analiza zachowania psa oraz przygotowanie planu treningowego dla psa oraz dla opiekuna – wszystko po to aby zmienić zachowanie psa.

Najlepszy Psi Behawiorysta Leszno.
Zapisy na wizyty domowe, Kontakt

  • Terapia dla psów agresywnych (pies szczeka i jest agresywny oraz agresja pies-pies, pies-dziecko.)
  • Socjalizacja psów strachliwych
  • Szkolenia szczeniaków oraz tresura psów dorosłych (sens stosowania kar w trakcie szkolenia psa)
  • Wychowanie psa do życia w mieście (posłuszeństwo na spacerach, chodzenie na smyczy)
  • Treningi behawioralne dla psów przejawiających różnego rodzaju zachowania problemowe.

psi behawiorysta leszno